• Lakovací linka
    Lakování kovových pasů technologií Coil Coating
  • Lakovací linka
    Lakování kovových pasů technologií Coil Coating
  • Lakovací linka
    Lakování kovových pasů technologií Coil Coating
  • Lakovací linka
    Lakování kovových pasů technologií Coil Coating
  • Lakovací linka
    Lakování kovových pasů technologií Coil Coating
  • Lakovací linka
    Lakování kovových pasů technologií Coil Coating
  • Lakovací linka
    Lakování kovových pasů technologií Coil Coating
csende

Kontakty

Obchodní oddělení

Ředitel divize lakovací linky

Ing. Zdeněk Kieryk

Ředitel divize lakovací linky

Obchodní zástupce pro evropský trh

Tel.: +420 315 730 175

GSM: +420 602 159 031

E-mail: kieryk@mtcomax.cz

Vedoucí obchodního oddělení

Miroslav Krhounek

Vedoucí obchodního oddělení

Obchodní zástupce pro český trh a Polsko

Tel.: +420 315 730 129

GSM: +420 606 675 731

E-mail: krhounek@mtcomax.cz

Obchodní zástupce

Bc. Jakub Jančařík

Obchodní zástupce pro Německo a Rakousko

Tel.: +420 315 730 176

GSM: +420 724 522 046

E-mail: jancarik@mtcomax.cz

Adrian Magiera

Obchodní zástupce pro Německo a Rakousko

Tel.: +420 315 730 432

GSM: +420 734 528 399

E-mail: magiera@mtcomax.cz

Obchodní zástupce

Martina Vedralová

Obchodní zástupce pro Čechy a Slovensko

Tel.: +420 315 730 158

GSM: +420 606 675 728

E-mail: vedralova@mtcomax.cz

Obchodní zástupce

Mgr. Lucie Plachá, MBA

Obchodní zástupce pro Francii

Tel.: +420 315 730 145

GSM: +420 734 261 188

E-mail: placha@mtcomax.cz

Obchodní zástupce

Mgr. Marcel Chmiel

Obchodní zástupce pro Polsko

GSM: +420 735 194 432

E-mail: chmiel@mtcomax.cz

Obchodní zástupce

Ing. Miroslav Ševčík

Obchodní zástupce pro Čechy a Slovensko

GSM: +420 734 181 735

E-mail: sevcik@mtcomax.cz

Nákupčí

Ing. Martin Samek

Nákupčí

Tel.: +420 315 730 122

GSM: +420 736 519 694

E-mail: samek@mtcomax.cz

Obchodní zástupce

Bc. Jakub Pešička

Obchodní zástupce pro Balkán, Itálii, Rumunsko, Benelux, Pobaltí a UK

GSM: +420 733 355 293

E-mail: pesicka@mtcomax.cz


Reklamační oddělení

Vedoucí útvaru řízení jakosti

Jaroslav Masopust

Vedoucí útvaru řízení jakosti

GSM: +420 606 675 732

Tel.: +420 315 730 205

E-mail: jmasopust@mtcomax.cz