• Lakovací linka
    Lakování kovových pasů technologií Coil Coating
  • Hutní výroba
    Výroba slitin a předslitin neželezných kovů (Al, Cu)
  • Dělící centra
    Dělení svitků na pásky a tabule, přesné přístřihy
  • Profilovací centra
    Výroba výztužných tenkostěnných profilů z FeZn pásky
csende

Vstupní operátor

Požadujeme:

  • Vyučení
  • Praxe ve výrobní společnosti výhodou
  • Schopnost pracovat v kolektivu a v nepřetržitém pracovním režimu
  • Dobrý zdravotní stav a manuální zručnost podmínkou
  • Ochota učit se novému a být platným členem týmu
  • Spolehlivost, svědomitost, zodpovědnost

Náplň práce:

  • Manipulace s VZV a jeřábnickou technikou
  • Vstupní kontrola materiálu
  • Strojové zavádění, vyjímání a spojování kovových pasů
  • Vedení potřebné evidence

Nabízíme:

  • Práci v moderních závodech úspěšné české společnosti
  • Stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • Nástupní mzda od 30 000 Kč
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Náborový příspěvek
  • Měsíční docházkový bonus
  • 13. plat a 5 týdnů dovolené
  • Dotované závodní stravování
  • Pravidelné meziroční navyšování mzdy
  • Roční příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
  • Výhodné telefonní tarify
  • Příspěvek na rekreaci vašich dětí do 15 let věku
  • Věrnostní odměnu za odpracovaná léta
  • Zvyšování kvalifikace zaměstnanců (semináře, kurzy, školení ..)

Zaujala vás pracovní pozice?
Neváhejte nás kontaktovat na čísle 739 583 958, nebo mailem na prace@mtcomax.cz

Zákaznický portál

Vstupte: portal.mtcomax.cz

Aktuálně

OETINGER ALUMINIUM letos slaví 75 let

Jubilejní vydání OEMIX 2021

Občasník STŘECHY COMAX 12/2020

Novoroční vydání střechařského zpravodaje

Právě vyšel COMIX 2020

5. ročník našeho firemního zpravodaje

Zaměstnanecká liga zná svého vítěze

V Lize Kladenského deníku zvítězil COMAX

Člověče, recykluj!

4. ročník úspěšného školního projektu pokračuje!

Občasník STŘECHY COMAX 6/2020

Pololetní vydání střechařského zpravodaje

Pronájem MEGABOARDU v Kolíně

Výjimečná plocha 1.500 m² k pronájmu

Veletrh STŘECHY PRAHA 2020 je za námi

Předali jsme výhru z veletržního slosování.

COMIX 2019

4. vydání firemního zpravodaje

Navštivte také

Střechy COMAX logo Střechy COMAX továrna MTC Kolín Oetinger aluminium