• Lakovací linka
    Lakování kovových pasů technologií Coil Coating
  • Hutní výroba
    Výroba slitin a předslitin neželezných kovů (Al, Cu)
  • Dělící centra
    Dělení svitků na pásky a tabule, přesné přístřihy
  • Profilovací centra
    Výroba výztužných tenkostěnných profilů z FeZn pásky
  • Střechy Comax
    Výroba moderních plechových krytin
csende

Operátor výroby slévárenských slitin

Požadujeme:

  • Vyučení v technickém oboru (např. hutník, zámečník, nástrojař, automechanik, …)
  • Dobrý zdravotní stav
  • Schopnost pracovat v nepřetržitém pracovním režimu (včetně nočních směn)
  • Průkaz řidiče motorového vozíku, jeřábnický a vazačský průkaz výhodou
  • Spolehlivost, svědomitost, aktivní a samostatný přístup k práci

Náplň práce:

  • Výroba slévárenských slitin neželezných kovů. Práce s tekutým kovem.

Nabízíme:

  • Práci v moderních závodech velké úspěšné společnosti
  • Nástupní mzda od 30 000 Kč
  • Možnost ubytování v místě
  • Stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • Náborový příspěvek 3 000 Kč
  • Měsíční docházkový bonus 1 000 Kč
  • Motivační finanční hodnocení
  • 13. plat a 5 týdnů dovolené
  • Pravidelné meziroční zvyšování mzdy
  • Roční příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění 6 000 kč
  • Příspěvek na rekreaci vašich dětí do 15 let věku
  • Věrnostní odměnu za odpracovaná léta
  • Finanční prémii k životnímu jubileu 50 let a při odchodu do důchodu
  • Dotované závodní stravování
  • Zvyšování kvalifikace (semináře, kurzy, školení)
  • Firemní společenské akce

Zaujala vás pracovní pozice?
Neváhejte nás kontaktovat na čísle 603 358 885

Odpověď na pracovní nabídku

Zde uveďte vaše pracovní zkušenosti nebo přiložte váš životopis níže.
doporučujeme PDF, DOC, JPEG, XLS
reCAPTCHA is required.

Zákaznický portál

Vstupte: portal.mtcomax.cz

Aktuálně

UK CONSTRUCTION WEEK, 5. – 7.10.2021

STŘECHY COMAX se představí v Birminghamu

Člověče, recykluj!

5. ročník úspěšného projektu zahájen!

Občasník STŘECHY COMAX – červen 2021

Pololetní vydání střechařského zpravodaje

OETINGER ALUMINIUM letos slaví 75 let

Jubilejní vydání OEMIX 2021

Občasník STŘECHY COMAX 12/2020

Novoroční vydání střechařského zpravodaje

Vyšel COMIX 2020

5. ročník firemního zpravodaje MTC

Zaměstnanecká liga zná svého vítěze

V Lize Kladenského deníku zvítězil COMAX

Pronájem MEGABOARDU v Kolíně

Výjimečná plocha 1.500 m² k pronájmu

Naše investice v Košicích

COMAX rozšířil výrobní portfolio o přesné svařované trubky a profily s přesnými otvory

Navštivte také

Střechy COMAX logo Střechy COMAX továrna MTC Kolín Oetinger aluminium